Постачальники

Signal

Польські дизайнерські меблі, які вдало впишуться у сучасний інтер’єр Вашої оселі. Пропонуємо меблі з різних колекцій. Якість, ергономічність та оригінальний дизайн – основні переваги бренду.

Miromark

Провідна українська меблева фабрика, яка реалізовує свою продукцію у 12-ти країнах світу. Серед асортименту – меблі для спальні, вітальні, шафи-купе, стільці. Також представлена колекція елітних меблів.

СОКМЕ

Практичні меблі для Вашого дому. Компанія представляє якісні меблі для спальні, вітальні, дитячих кімнат, кухні та робочого кабінету.

Taranko

Польські меблі, відомі високою якістю своєї продукції, вишуканим класичним та сучасним дизайном, широкою палітрою кольорів.

Новий стиль

Високоякісні сучасні меблі для офісних приміщень, барів, кафе та ресторанів. Компанія має великий досвід роботи в Україні та за кордоном, адже працює 20 років на меблевому ринку.

Світ меблів

Українська меблева фабрика, асортимент якої налічує меблі для спальні, дитячої кімнати, кухні, вітальні. Також здійснюється виробництво якісних ортопедичних матраців.

Bellini

Елегантні та якісні меблі у класичному та сучасному стилі, які підкреслять розкішність Вашого інтер’єру, створять всі умови для відпочинку.

Davidos

Один з відомих виробників якісних диванів, ліжок, крісел та пуфів для оселі.

КІМ

М’які меблі, які можуть стати частиною інтер’єру Вашої оселі. Також компанія пропонує якісні меблі для ресторанів, барів, кафе та магазинів.

Серед асортименту нашого магазину представлені також меблі Gerbor, Комфорт,
СКАЙ, Ectella, Модуль Люкс, Sovinion, Летро, BRW. Спокійний сон для Вас забезпечать
матраци від провідного виробника MATROLUXE, Come-For.