Блог

Звичайно, неможливо собі уявити  не один будинок без меблів. Вона виконує різні функції, в тому числі і естетичні. Меблі діляться на три типи: м’які, дерев’яні і кухонні. Щоб зберегти її в первісному вигляді на довгі роки, потрібно вміти доглядати за ними і дотримуватися деяких правил.

Правила догляду за м’якими меблями

Меблі повинні знаходитися в добре провітрюваному приміщенні, з температурою не нижче +10 градусів за С і вологістю не більше 75%. З-за високої вологості дерев’яні елементи меблів схильні до деформації, а тканинні – гниття. Виключіть потрапляння на вашу меблі сонячних прямих променів, виключіть контакт з холодними і сирими стінами. Виключте можливість механічних пошкоджень. Чистка меблів повинна здійснюватися відповідно до інструкції. М’які меблі чистяться губкою, змоченою в мильному розчині, або спеціальними засобами, які не містять спирту, ацетону та інших розчинників. Щоб уникнути скрипу в рухомих механізмах, необхідно змащувати їх очищеним машинним маслом. Також, ретельно підійдіть до вибору засобів для очищення меблів, при цьому враховуючи особливості оббивки.

Правила догляду за меблями з дерева

Розміщуйте меблі з дерева, уникаючи прямого попадання сонячних променів, меблі повинні стояти якомога далі від джерел тепла. Слідкуйте за вологістю в приміщенні, інакше деформація меблів неминуча. Підноси або підставки допоможуть уникнути негативного впливу тепла від гарячої посуду або пролитої рідини. Не варто тримати меблі на горищах, в підвалах або гаражах. Уникайте потрапляння на меблі різного роду розчинників. Витирайте регулярно пил із застосуванням антистатика. Не старайтеся при застосуванні полірувальних засобів, вони залишають не естетично плівку на поверхні, яка важко піддається видаленню. При протиранні пилу не пересувай на меблях предмети, щоб уникнути подряпин, а піднімайте їх. При пересуванні меблів по кімнаті не потрібно тягнути її по підлозі, цим ви деформуєте ніжки. Меблі потрібно піднімати в найміцнішій частині, не хлопаючи дверцятами.

Поради по догляду за меблями на кухні

Потрібно берегти поверхню від механічних пошкоджень, а також впливу лужних і кислотних засобів. Щоб уникнути набрякання поверхні або відклеювання пластика, не допускайте утворення на них вологого середовища, завжди протирайте на сухо всі поверхні. Уникайте знаходження на стільницях дуже гарячого посуду. Завжди користуйтеся витяжкою, інакше кромочні деталі просто розклеїться від впливу гарячого повітря або пари. Мити та чистити меблі потрібно засобами без абразивів. Щоб уберегти фурнітуру (замки, ручки, петлі) від псування – зберігайте сіль, соду, та інші лужні речовини в закритому посуді. Не застосовуйте речовини в складі яких присутні абразиви, або гострі предмети для очищення лицьової фурнітури.

Якщо меблі перевозилася при низьких температурах, потрібно витерти її з використанням сухої тканини, і дочекатися поки вони нагріються до такої ж температури, як в використовуваному приміщенні.

Що стосується догляду за декоративними і робочими поверхнями, то засоби, які використовуються для них, повинні відповідати типу покриття:

✓  поверхні з ЛДСП – Для таких поверхонь доречно використовувати поліроль для пластику. Особливу увагу варто приділити поліролі, яку можна застосовувати, якщо оброблювана поверхня контактує з продуктами харчування. Не використовуйте при чищенні скребки;

✓  поверхні з дерева – Такі поверхні слід чистити застосовуючи замшу або вологу та м’яку тканину. По завершенню очищення поверхонь завжди залишайте її сухою.

✓  металеві поверхні – Уникайте використання чистячих засобів на абразивній основі, і не користуйтеся металевими шкребками. Після очищення поверхні, для додання сяючого блиску, відполіруйте її м’якою сухою тканиною;

✓  дзеркальні і скляні поверхні – Звичайно, потрібно розуміти, що поверхні зі скла і дзеркала дуже делікатні і легко розбиваються. Тому не пересувайте по таким поверхням тверді предмети. Очищення проводите спеціально призначеними засобами. При чищенні не застосовуйте абразивні речовини і металеві губки.

Наша компанія дає гарантію на свої меблі на протязі від одного року, якщо дотримуватися цих порад. Дотримуючись цих нескладних, але дієвим порад ви надовго зможете зберегти вигляд і функціональність ваших меблів. А ваш будинок, завдяки таким меблям, буде затишним, красивим та комфортним протягом довгих років.

Commenting: OFF

При проектуванні кухонних меблів необхідно дотримуватися деяких правил і витримувати певні відстані і габарити:

– Робоча поверхня (стільниця) повинна знаходитися на відстані 850-860 мм від підлоги. Висота придумана не просто так, а відповідно до середнього росту європейської жінки та відштовхуючись від умов роботи стоячи.

– Стандартна глибина стільниці 600 мм. (За індивідуальним побажанням встановлюються більші стільниці).

– Відстань від стільниці до нижнього краю верхніх навісних шаф в ідеалі – 600 мм.

– Глибина навісних шаф повинна становити 300 мм.

– Висота цоколя нижніх шаф – 100 мм, що дає можливість регулювати висоту ніжок в межах 10 см.

– Навіс стільниці над фасадами – 30 мм.

Alt text goes here

Я сама дизайнер за першою освітою, отже, і свою задумку вирішила втілювати в життя самостійно. Що у мене було: невелика квартира (36 кв.м.) та обмеженість бюджету і часу. Чого мені хотілося:  функціонального приміщення, куди буде приємно повертатися, і комфортно жити.

Визначаємо межі на шляху до стильної квартири

Найближчим часом у мене в планах не значиться поліпшення житлових умов шляхом придбання нової нерухомості. Тому квартира, по завершенню ремонту, повинна поєднувати в собі місце, де я зможу відпочивати, куди будуть приходити гості. Тут же мені потрібно повноцінно працювати.

Почала я з зонування, чітко позначивши в проекті нової квартири: спальню гардеробну вітальню робоче місце. Ідея перепланування мала на увазі під собою об’єднання кімнати і кухні. Однак в процесі підготовки необхідних документів, я відмовилася від подібного рішення, визнавши його невиправдано дорогим.

Перетворюємо складні завдання в прості рішення

Самим непростим стало вписати в існуючий простір гардеробну. Мені хотілося, щоб це приміщення виявилося автономним. Ідея прийшла швидко: в передпокої був порожній кут. Саме він і став міні-гардеробом, що вмістив у себе основну частину речей.

Так як квартира невелика за площею, то візуально збільшувати її вирішено було за допомогою дзеркал. Завдяки їм, мені вдалося розширити тісні межі передпокою. У поєднанні з теплим бежевим відтінком стін дзеркальна глибина дозволила позбутися відчуття тісноти. Щоб меблі в квартирі “не тиснули”, я зупинила свій вибір на світлих відтінках. Причому більша частина всіх предметів інтер’єру виявилася, абсолютно, білою. Або з відтінком бузкового. Спочатку у мене виникли сумніви, – чи буде це правильно, і чи не виникне відчуття незатишності.

Вирішити дилему допомогла ідея доповнити площину білого кольору фактурними деталями. Так, з’явилися смуги, елементи цегляної кладки, філончасті міжкімнатні двері та дверцята кухонних шаф. З огляду на те, що я дуже люблю книги, треба було придумати, як розмістити досить велику бібліотеку на території невеликої квартири.

Перевагу було віддано шафі зі скляними дверцятами. Висота моєї імпровізованої бібліотеки обмежувалася висотою стель квартири. Спальна зона займає невелику, але затишну, частину кімнати. У нижніх відділах ліжка є місткі ящики для постільної білизни, рушників, ковдр і подушок. Тумбочка дозволила завершити вигляд спального місця і виступила в якості кордону між спальнею і вітальнею.

Розміщення акцентів в квартирі дозволяє успішно впоратися з питанням зонування простору. У моїй квартирі явно виявляють себе кілька ідейних центрів: книжкова шафа, ліжко, диван, і стіна, на якій розміщені картини.

Надаємо відчуття завершеності

Щоб закріпити результат всіх змін, в процесі ремонту, я приділила особливу увагу елементам декору і освітлювальних приладів. У передпокої у мене з’явилася нова вішалка для одягу, оснащена тримачем парасольок. У кімнаті, кухні та ванної я розмістила статуетки, що перегукуються між собою: моїм гостям дуже подобається “збирати історію персонажів”, переміщуючись з одного приміщення в інше. Для робочого місця була обрана цікава настільна лампа, поруч з ліжком помістився торшер, а в кухні і ванній кімнаті змонтували систему стельової підсвічування.

Скільки часу я потратила на шляху до стильної квартири?  На опрацювання проекту ремонту квартири, а також самі оздоблювальні роботи, мені знадобилося трохи більше двох з половиною місяців. Повинна сказати, самостійний пошук рішень для власної квартири надихає. В процесі вчишся виважено підходити до завдань і знаходити шляхи їх вирішення. А головне, розумієш, які саме кроки відділяють типове житло від стильного і зручного, такого, в якому, дійсно, хочеться жити.

Commenting: OFF