Про нас

Магазин меблів

Вітаємо у нашій компанії

Меблевий магазин «Н. Ю. Дизайнерські меблі» пропонує високоякісні меблі від провідних закордонних та вітчизняних виробників. Багатий дизайн, функціональність, широка палітра кольорів – ось за якими критеріями ми підбираємо меблі для Вашої оселі. У нас Ви зможете підібрати як меблі класичного, так і сучасного стилю. Можемо запропонувати і цікаві дизайнерські лінійки меблів, які зроблять інтер’єр ще більш вишуканим та бездоганним. Достатньо звернутися до консультантів нашого магазину, які допоможуть зорієнтуватися з вибором та підібрати меблі для дому, офісу або ресторану чи кафе.

Відгуки

Андрій

Замовляли з дружиною кухню у цьому магазині. Сподобалось, що продумані всі деталі. Якість матеріалів хороша, легко витирати поверхню, миється взагалі без проблем.

Виталий

Брал для себя мебель в гостиную. В принципе, по соотношению цены и качества был лучший вариант, который я смог найти. Дизайн мне понравился.

Анастасія

Потрібно було підібрати недорогі офісні меблі. Якістю наші співробітники задоволені, меблі практичні, зручні. І дизайн нас повністю влаштував, підходить під стиль офісу.

Дмитро

Потрібно було підібрати недорогі офісні меблі. Якістю наші співробітники задоволені, меблі практичні, зручні. І дизайн нас повністю влаштував, підходить під стиль офісу.

Переваги

Наявність широкого асортименту товарів – якісних меблів для оселі та офісу, матраців від провідних вітчизняних та закордонних виробників.
Пропонуємо меблі тільки найвищої якості за оптимальними цінами, що дозволить зекономити та довго отримувати естетичне задоволення від Вашої покупки.
Підбираємо для Вас тільки функціональні меблі, які будуть найбільш практичними для Вашого помешкання та зможуть вдало доповнити інтер’єр.
Наявність дизайнерських меблів, які відповідають останнім європейським тенденціям оформлення, декорування жилих та офісних приміщень, закладів громадського харчування.